NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE

Virtual Meeting System

System Wirtualnych Spotkań


Powiązane materiały


Profesjonalny system zdalnej komunikacji.  Zaawansowany funkcjonalnie i jednocześnie prosty w obsłudze system przeznaczony do kompleksowego zarządzania zespołem, strukturami firmy, prowadzenia szkoleń, webinariów i spotkań on-line.

Virtual Meeting System (VMS) wdrożony przez Spółkę NOT Informatyka to profesjonalne narzędzie służące do organizacji spotkań on-line.
Oprogramowanie pozwala na intuicyjne, proste i szybkie tworzenie sesji, udzielanie głosu, prace w podgrupach, współdzielenie tablicy, rejestrację przebiegu spotkania oraz głosowań. Posiada bogaty zestaw funkcjonalności potrzebnych do realizacji codziennych zadań w firmie wymagającej audio-wizualnej komunikacji elektronicznej. W ramach usługi użytkownik otrzymuje do dyspozycji elektroniczne pokoje przeznaczone do organizowania spotkań i wydarzeń. Na potrzeby organizacji wydarzeń użytkownik ma szeroki wachlarz opcji dostępu począwszy od prostego linku do spotkania a skończywszy na zaawansowanym mechanizmie spersonalizowanych kodów dostępu na wydarzenia płatne. System jest doskonałym narzędziem, uznanym przez wiele szanowanych instytucji w Polsce i za granicą. Stanowi wartościowe wsparcie w kompleksowym zarządzaniu strukturami przedsiębiorstwa.
VMS to także jeden z najwyższych poziomów bezpieczeństwa w warstwie prawnej, ponieważ dane wrażliwe przetwarzane są w centrach przetwarzania informacji NOT Informatyka i każda zawarta umowa zawiera zapisy dotyczące ochrony treści i danych zgodnie z prawem obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

DANE TECHNICZNE

WYBORY I GŁOSOWANIA

Moduł pozwalający na przeprowadzanie wyborów i głosowań jawnych, tajnych, udziałami z opcją eksportu wyników

MEDIA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Obraz w wysokiej jakości oraz bardzo dobra jakość dźwięku wsparta kodekami czasu rzeczywistego bez symulowania transmisji w przypadku utraty łączności

WEBINARIUM

Funkcjonalności pozwalające na udostępnianie treści, multimediów, dzielenia na podgrupy, współdzielenie tablicy, udostępniania ekranu oraz wielu innych

KOMUNIKACJA

Możliwość komunikacji pisanej za pośrednictwem czatu publicznego, prywatnego oraz tworzenia wspólnych notatek

KODY SPERSONALIZOWANE

Moduł pozwalający na wygenerowania unikatowego, jednorazowego kodu dla uczestnika pozwalająca na jednoznaczną identyfikację uczestników niezalogowanych

 

Wsparli nas

Powiązane aktualności

Webinarium pt. „FSNT-NOT oraz prezentacja stworzonej przez polskich inżynierów internetowej platformy komunikacyjnej”.

WYDARZENIE

23 listopada Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej we współpracy ze spółką NOT Informatyka oraz Federacją Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna (FSNT-NOT) zorganizowało Webinarium pt. „FSNT-NOT oraz prezentacja stworzonej przez polskich inżynierów internetowej platformy komunikacyjnej”.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Bezpieczeństwo komunikacji w biznesie i edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi

INFORMACJA

6 maja Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej we współpracy z redakcją wydawnictwa Liderzy Innowacyjności, firmą Vision Distribution oraz ze spółką NOT Informatyka zorganizowali bezpłatne Webinarium pt. „Bezpieczna komunikacja w biznesie i edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi”

CZYTAJ CAŁOŚĆ

System Wirtualnych Posiedzeń

INFORMACJA

Organizacja walnego zgromadzenia w czasach pandemii i nie tylko

CZYTAJ CAŁOŚĆ